בדי הצללה לגינה

מחירים משתנים – חלק ראשון

כשמדברים על סוכה מחיר נמוך כל כך, ככל הנראה מדובר בסוכות שלנו, החברה המתמחה בייצור, שיווק והתקנת סוכות. סוכה מחיר מצחיק, היכנסו לאתר וראו בעצמכם.

 חג הסוכות מציף מדי שנה את אותן השאלות: האם הגיע הזמן לרכוש סוכה חדשה? כמה כסף כדאי להשקיע בה? את מי להזמין לסוכה? כיצד לקשט אותה? ועוד שאלות רבות. חשוב מאוד לקבוע את מסגרת התקציב שתוקדש לרכישת סוכה חדשה לפני שניגשים לעיין ולבדוק מחירי סוכות באיזה מחירון של סוכות. מחיר סוכה הוא לא דר קבוע וטווח המחירים רחב עד מאוד. מספר דגשים שיש ללמוד לפני שיוצאים לדרך.

גינות מיוחדות לסוכות והצללה


מחיר משתנה

ראשית ישנה חשיבות לדגם הבסיסי הנבחר. בשוק ישנם מספר דגמים שמורכבים ממגוון חומרים וממגוון בדים ובהתאם לסוג הדגם יקבע המחיר הבסיס. ישנם מחיר סוכות יוקרתיות וישנו מחיר סוכות קטנות. גודל הסוכה ישפיע מאוד על המחיר, כמות החלונות וכיו”ב. כמו כן עמידות החומר ממנו מיוצרת הסוכה, רמת העיצוב, הגימורים של המוטות וכיו”ב.

 כמו כן תוספות ברזל להארכת הסוכה או להענקת תוספת גובה ייקרו את המחיר. רק על מנת לסבר האוזן, תוספת של ארבעה עמודים יכולה לייקר את עלות הסוכה בכמה מאות שקלים. כמו כן דופן אחת של סוכה יכולה לעלות בין 100 ל300 שקלים בהתאם לאורך ולסוג. לכל אלה יש להוסיף את הסכך שגם מחיריו נעים על טווח די רחב וכמובן את כל אביזרי העזר כמו התיקים לסוכה, לסכך, ערכת לבוד ועוד. ואתם צודקים, עוד לא הזכרנו את הקישוטים.